Komentarze do: Ciabatta z oliwkami i suszonymi pomidorami https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/ Ponad 1000 przepisów na samodzielnie wypiekany chleb! Fri, 28 Oct 2022 11:49:51 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 Autor: Małgosia https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-429505 Fri, 28 Oct 2022 11:49:51 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-429505 W odpowiedzi do Justyna.

Zdecydowanie lepiej sprawdzą się suche, ale można wykorzystać takie z zalewy, ale warto je dobrze odsączyć na ręczniku papierowym.

]]>
Autor: Justyna https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-429484 Fri, 28 Oct 2022 07:17:19 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-429484 Czy suszone pomidory użyte w przepisie są z zalewy czy suche ?
Mam tylko w zalewie

]]>
Autor: Tosia https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-53867 Tue, 08 Nov 2016 14:36:39 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-53867 W odpowiedzi do Ela.

Orkiszową jasną jak najbardziej, w takich samych proporcjach 🙂

]]>
Autor: Ela https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-53863 Tue, 08 Nov 2016 13:34:14 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-53863 Czy można użyć mąki orkiszowej?

]]>
Autor: Tosia https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-49747 Wed, 20 Apr 2016 09:46:25 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-49747 W odpowiedzi do Ola.

Zawsze pieczemy chleby równo, czyli góra-dół, jeśli inaczej to jest to zaznaczone w przepisie, czyli bez termoobiegu w tym przypadku.

]]>
Autor: Ola https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-49746 Wed, 20 Apr 2016 09:42:31 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-49746 piec na termoobiegu czy bez?

]]>
Autor: Tosia https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-47629 Sat, 09 Jan 2016 17:02:50 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-47629 W odpowiedzi do tede.

Ciabatta to rodzaj bagietki, słowo to zostało użyte zamiennie, aby ciągle nie powtarzać „ciabatta” 🙂

]]>
Autor: tede https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-47625 Sat, 09 Jan 2016 16:52:07 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-47625 …uformuj bagietkę… Myślałem, że to miała być ciabatta?

]]>
Autor: Śliwka https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-27873 Sat, 27 Dec 2014 21:23:36 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-27873 W odpowiedzi do Ania.

3/4 ułamkowo:) pozdrawiam

]]>
Autor: Ania https://smakowitychleb.pl/ciabatta-z-oliwkami-suszonymi-pomidorami/#comment-27617 Sun, 21 Dec 2014 16:21:19 +0000 https://smakowitychleb.pl/?p=9409#comment-27617 Mam pytanko co do drozdzy:
to maja byc 3 albo 4 lyzeczki? czy ulamkowo 3/4 jednej lyzeczki ? ;p
To moj pierwszy wypiek tego typu dlatego pytam 😉
Pozdrawiam

]]>