Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Wyprawa do Parku Miniatur

Tego dnia państwo Chlebowscy postanowili zabrać dzieci do Parku Miniatur. Piętka i Piętek przebierali nogami na myśl o zobaczeniu najciekawszych światowych zabytków. Piętka bowiem od rana przeglądała album ze zdjęciami atrakcji. W tym czasie pani Chlebowska przygotowywała kanapki ze Smakowitą, które Rodzinka Chlebowskich zabrała ze sobą na wycieczkę.

- Tato, a co to jest? - zapytał podekscytowany Piętek. - To miniaturowa Wieża Eiffla - odpowiedział Pan Chlebowski. - To najwyższa budowla w Paryżu i powstała dawno temu, bo aż w 1889 roku. - dodał jeszcze. - Super! - krzyknął z zachwytu Piętek.

- Mamo, a to, co to jest? - spytała Piętka. - To jest, Skarbie, Statua Wolności - odpowiedziała Pani Chlebowska i zanim zdążyła coś dodać, Piętka zadała kolejne pytanie - A jaka ona jest duża naprawdę? Pani Chlebowska z dumą odpowiedziała: - Ma aż 93 metry, Kochanie i znajduje się w Nowym Jorku.

Dzień Rodzince upłynął tak miło, że nawet nie spostrzegli, gdy słońce zaczęło zachodzić. - Dzieci, zróbmy sobie piknik w parku - zaproponował pan Chlebowski. - Hurra - odpowiedziały chórem Piętek i Piętka. Cała Rodzinka rozłożyła się na trawie, a pani Chlebowska rozdała wszystkim przygotowane wcześniej kanapki.

- Która atrakcja najbardziej wam się podobała? - zapytał swoje dzieci pan Chlebowski. - Wszystkie! - krzyknęły radośnie dzieci. Tak minęła Rodzince Chlebowskich wycieczka do Parku Miniatur.

A wam, jakie turystyczne atrakcje Wy już zwiedziliście?

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: