Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Jesienna wycieczka do parku

Mamo, mamo, patrz co znalazłem! - powiedział Piętek i zaczął biec w stronę Pani Chlebowskiej trzymając w ręku kasztana. - Jaki duży! I zobacz, synku, jak pięknie się błyszczy! - odpowiedziała Pani Chlebowska, po czym usiadła na ławeczce w parku, do którego zawitała dziś cała rodzinka Chlebowskich. - Spróbuj zebrać ich jeszcze więcej - dodała Pani Chlebowska na koniec.

W tym samym czasie Pan Chlebowski wraz z Piętką wybrali się na przechadzkę i zaczęli zbierać kolorowe liście, które opadły już z drzew na trawę. Piętka znalazła kilka czerwonych i żółtych, a Pan Chlebowski zielone i brązowe. Gdy już mieli ich naprawdę dużo postanowili zrobić z nich przepiękny bukiet, który wręczyli wspólnie Pani Chlebowskiej, gdy wrócili z tej małej przechadzki.

Niedługo później cała rodzinka wróciła do domu. Jeszcze przed kolacją Pan Chlebowski pokazał maluchom jak stworzyć kasztanowe ludziki. W tym czasie Pani Chlebowska przygotowała na kolację kanapki, smarując Smakowitą chleb upieczony wedle jednego z przepisów Tosi. Położyła na wszystko ser, wędlinę i pomidory, po czym zebrała wszystkich przy kuchennym stole.

- Smacznego! - rzekła Pani Chlebowska. - Smacznego! - odrzekły rozradowane maluchy, wznosząc swoje kasztanowe ludziki do góry.

A jakie Wy macie pomysły na rodzinne spędzanie sobotnich popołudni?

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: