Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Wiosna z odrobiną ruchu

Zima się skończyła, a wraz z zimą kończą się wymówki. Najwyższy czas się nieco rozruszać – na rozgrzewkę proponujemy kilka inspiracji, które pomogą Wam aktywnie powitać wiosnę :) Uwaga: po porządnym wysiłku można zgłodnieć, więc miejcie w pogotowiu dobre pieczywo i Smakowitą!

Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszy się bieganie. I słusznie, bo to bardzo przystępna forma aktywności fizycznej. Wystarczy para dobrze dopasowanych butów, odrobina zapału i można zaczynać.

Niepozorne freesby potrafi sprawić naprawdę dużo frajdy. Złapanie dobrze wymierzonego rzutu potrafi być wyzwaniem, przy którym można się nieźle nagimnastykować. Freesby świetnie sprawdza się także w zabawach z czworonożnymi pupilami – dla każdego psa gonitwa za szybującym dyskiem to nie lada gratka.

Bardzo miłą formą aktywnego spędzania czasu jest też rodzinna wycieczka. rowerowa. Wyciągnijcie jednoślady z garażu, do plecaka zapakujcie pyszne kanapki ze Smakowitą i w drogę! Jest tyle wspaniałych miejsc do odwiedzenia - kto wie, może znajdziecie jakiś prawdziwie magiczny zakątek? :)

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl