Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Smakowity dzień nad jeziorem

Wycieczka nad jezioro to idealny pomysł na aktywną rekreację. A jeśli dodatkowo w okolicy znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, to szykuje się niezapomniany rodzinny weekend :)

Co można robić nad jeziorem? Oczywiście pierwsze na myśl przychodzi pływanie, ale pływać można nie tylko wpław. Rozejrzyjcie się za wypożyczalnią sprzętu wodnego i… do wody! Dla tych, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, świetną atrakcją będzie wypożyczenie na kilka godzin żaglówki. Jeśli jednak wolicie mniej wymagającą rozrywkę, to doskonałą opcją będą kajaki, ponton lub rowery wodne. Albo po prostu zwykła łódź. Bez względu na to, co wybierzecie, zabawa będzie przednia :) A jeśli nad wodę wybierzecie się z małymi dziećmi, to podpowiadamy, że maluchom świetnie się wiosłuje rakietkami do badmintona ;)

Pytanie brzmi oczywiście, co zabrać do jedzenia. Nad wodą przyjemnie się piknikuje, a przy okazji warto pamiętać, że w okolicy na pewno znajdzie się mnóstwo głodnych kaczek i łabędzi. Zwłaszcza dzieci nie przejdą obok nich obojętnie, pozbawiając Was wszystkich zapasów. Dlatego żelazna zasada brzmi: ten chleb bierzemy specjalnie dla kaczek, a dla nas jest ten drugi z nadzieniem i Smakowitą oraz rogaliki z owocami ;)

Czy w Waszej okolicy są jeziora? A może macie jakieś ulubione daleko od domu? Dajcie znać w komentarzach :)

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl