Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Rozpoczynamy sezon na targi śniadaniowe

Targi śniadaniowe to trend, który bardzo szybko przyjął się w polskich miastach. To idealna propozycja dla tych, którzy zamiast spędzać poranki przy kuchennym stole wolą wyjść na zewnątrz, zaczerpnąć świeżego powietrza i zjeść posiłek pod chmurką - niekoniecznie na łonie natury :) To także wspaniała okazja na towarzyskie spotkanie z przyjaciółmi, czy mile spędzony czas z rodziną.

Spożywaniu wspólnego posiłku mogą towarzyszyć rozmowy, ale również muzyka przygrywająca w tle - nie bójmy się więc wybrać na targ w pojedynkę :) Być może przychodząc co tydzień poznamy takich samych miłośników pieczywa, przetworów czy warzyw, jakimi sami jesteśmy? ;)

Na targach śniadaniowych nie obowiązują bilety, ani kolejki, a często posiłki mają motyw przewodni - raz będzie to kuchnia meksykańska, innym razem indyjska, albo wegetariańska czy wegańska. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Zdecydowanie targi śniadaniowe to wspaniałe miejsce dla osób szukających kulinarnych nowości. Można znaleźć tam również regionalne specjały, niedostępne nigdzie indziej :)

Śniadania pod chmurką to stały punkt na weekendowej mapie wielu miłośników jedzenia. Według statystyk, w każdy weekend targi śniadaniowe odwiedza coraz więcej osób. A Wy, jesteście miłośnikami śniadań poza domem, czy pysznego posiłku przygotowywanego w domowym zaciszu? :)

My proponujemy wziąć ulubione pieczywo, Smakowitą i poszukać do nich dodatków właśnie na śniadaniowych targach!

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: