Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Proste sposoby na słodkie walentynki

Żeby umilić dzień drugiej połówce nie potrzeba wiele. Czasem wystarczy coś prostego, by uśmiech rozjaśnił twarz ukochanej osoby:

Walentynkowy poranek zacznijcie od wspólnego śniadania w łóżku. Aromatyczna kawa i pachnące, jeszcze ciepłe pieczywo w towarzystwie Waszych ulubionych dodatków na pewno sprawi, że ten dzień stanie się bardziej wyjątkowy :)

W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o wyrażaniu swoich uczuć, a wystarczą przecież dwa słowa. Wieczorem umieść w kieszeni płaszcza swojej drugiej połowy karteczkę z napisem “Kocham Cię”. Gdy znajdzie ją następnego dnia z pewnością będzie to bardzo miła niespodzianka.

Nie macie siły na wieczorny wypad? Nic nie szkodzi! Obecnie furorę na całym świecie robi pojęcie hygge, oznaczające po prostu „radość z prostych przyjemności”. Wieczór z najbliższą osobą, w dłoniach kubek gorącej czekolady i słodkie bułeczki – brzmi błogo, prawda?

Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasze walentynkowe inspiracje :) I pamiętajcie: Dzień Zakochanych jest raz w roku, ale okazywać uczucia warto zawsze!

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: