Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Niesamowita wyprawa do Parku Linowego

Moi mali alpiniści! – powiedziała z dumą Pani Chlebowska, patrząc na swoje dzieci, ubrane we wspinaczkowe uprzęże i z kaskami na głowach. – Idźcie do taty! - dodała na koniec. Uśmiechnięci Piętka i Piętek pobiegli do Pana Chlebowskiego, który stał pod strzelistą brzozą. Na drzewie zawieszona była linowa drabina z drewnianymi szczeblami.

- Możemy się wspiąć na samą górę? – pytał podekscytowany Piętek. – Oczywiście, Skarbie – odpowiedział Pan Chlebowski. – Czeka tu na nas mnóstwo atrakcji – kontynuował. Dzieci nie trzeba było długo namawiać. Piętka natychmiast weszła na drabinę, a tuż za nią podążył brat. Już po chwili dzieci przeskakiwały po szczeblach linowego mostu. Przez całą trasę towarzyszył im Tata.

Wszędzie dookoła dęby, brzozy, klony i lipy mieniły się wszystkimi kolorami jesieni. Zachwycone dzieci z zapałem pokonywały kolejne elementy parku: udające liany sznury, siatki i drewniane platformy. Z dołu na swoich najbliższych czujnie spoglądała mama. Gdy jej pociechy zjechały kończącym trasę tunelem, Pani Chlebowska już tam na nich czekała.

- I jak się bawiłyście, dzieci? – zapytała. – Wspaniale! – wykrzyknęła rozradowana Piętka. – Było super! – wtórował jej zadowolony Piętek. – Cieszę się, że Wam się podobało. To kto ma ochotę to powtórzyć? – zapytała Pani Chlebowska.

- Ja! Ja! – usłyszała zza pleców entuzjastyczny okrzyk swojego męża. Nie spodziewając się takiej odpowiedzi wybuchła życzliwym śmiechem. – Dobrze, Kochanie! Ale zabierz ze sobą dzieci!

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: