Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Lato w mieście? Zapraszamy do parku!

Parki miejskie warto odwiedzać zwłaszcza latem, gdy tętnią życiem. Jeśli nie macie planów na dziś, to spakujcie piłkę, frisbee lub rakietki do badmintona i... koc piknikowy. Gotowi? Zaczynamy!

Dużo zieleni, cieniste alejki parkowe i nasłonecznione trawniki pozwalają na realizację praktycznie każdych planów sportowo-rekreacyjnych. W parku miejskim pojeździcie na rolkach, hulajnodze lub na rowerze (jazda na rowerze w parku będzie odpowiadała zwłaszcza najmłodszym, którzy jeszcze nie pokonują długich tras). Świetną rodzinną rozrywką będzie także gra w piłkę czy zabawa frisbee. Wszystkie gry zespołowe są zresztą mile widziane. Jeśli macie ochotę na planszówki - rozłóżcie je na kocu i rozegrajcie emocjonującą partyjkę ;) Ciekawym pomysłem może być również gra w… berka. Dzieci będą zachwycone! A jeśli macie ochotę po prostu pospacerować, to zabierzcie do parku kije do nordic walkingu! Dzięki nim podczas marszu bardziej zaangażujecie mięśnie, a jednocześnie odciążycie stawy :)

Pamiętajcie, że nawet spokojna aktywność może spowodować, że staniecie się bardzo głodni ;) Dlatego wyjście do parku warto połączyć z posiłkiem na świeżym powietrzu. Podpowiadamy, że o tej porze roku idealnie sprawdzą się bułeczki z owocami lub delikatne bajgle ze Smakowitą :)

Kiedy ostatnio odpoczywaliście w parku? Dajcie znać w komentarzach!

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: