Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Idziemy w góry!

Tatry, Beskidy, Karkonosze, Pieniny, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie… W które góry najlepiej wybrać się latem? Odpowiedź jest prosta: w te, które najbardziej się Wam podobają! :)

Tym, którzy szukają ciszy i spokoju, długich tras, na których nie spotkają tłumów, polecamy piękne bieszczadzkie szlaki. Dla tych, którzy chcą powędrować trudnymi szlakami i zaznać prawdziwie wysokogórskich emocji, najwłaściwszym wyborem będą Tatry. Jeśli szukacie tras łagodnych i krótkich, idealnych zwłaszcza dla małych dzieci, to warto rozważyć wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Z kolei Beskidy spodobają się tym, którzy lubią różnorodność tras :) Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczki w góry to idealny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Piękne widoki, górska przyroda, przyjemny wysiłek i poczucie radości ze zdobywania kolejnych szczytów, to przepis na idealny weekend dla całej rodziny lub grupy znajomych. Na każdą wycieczkę warto zabrać smakowity prowiant, który uprzyjemni odpoczynek na trasie i zapewni energię na resztę wycieczki. Do plecaka najlepiej zapakować kanapki ze Smakowitą lub małe słodkie bułeczki.

Lubicie chodzić po górach? W które najchętniej wybralibyście się na wycieczkę? Dajcie znać w komentarzach!

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl