Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Grzybów było w bród

Szukacie aktywnej rozrywki dla całej rodziny? Wybierzcie się do lasu na grzyby! Gwarantujemy, że to będzie wspaniale spędzony czas :)

Udane grzybobranie zależy oczywiście od tego, do jakiego lasu wybierzecie się na zbiory i o jakiej porze je rozpoczniecie ;) Aby wrócić do domu z pełnym koszykiem, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim... jeśli miejsce jest uczęszczane, to warto przybyć do niego jak najwcześniej ;) Warto też pamiętać, że jeśli chcecie znaleźć piękne borowiki, trzeba ich szukać raczej w lasach iglastych. Z kolei koźlarzy (lub kozaków) warto szukać pod brzozami, a kurek pod sosnami, świerkami. Czasem można je też spotkać pod dębami i brzozami - czyli trochę wszędzie ;) I pamiętajcie! Zbierajcie tylko te grzyby, które znacie!

Na grzybobranie warto wybrać się nie tylko wcześnie, ale też z odpowiednim zapasem… jedzenia ;) Przemierzanie kilometrów lasu w poszukiwaniu najpiękniejszych okazów na pewno skończy się tym, że będziecie głodni. Jeśli jednak nie chcecie zbytnio obciążać się prowiantem, to na pocieszenie zapewniamy, że po udanym grzybobraniu pajda świeżego chleba ze Smakowitą i jajecznica z grzybami będą najwspanialszym posiłkiem :)

Lubicie zbierać grzyby? Dajcie nam znać w komentarzu, które zbieracie najchętniej :)

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl