Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Gry miejskie – czyli zwiedzaj, grając!

Znacie gry miejskie? Lubicie? To ciekawy pomysł na wspólne, aktywne spędzanie czasu w mieście :) Najważniejszym elementem, dzięki któremu możecie wziąć udział w zabawie jest duża przestrzeń, najlepiej miejska, ale sprawdzi się również mniejsza miejscowość lub podwórko :) Gry miejskie łączą w sobie cechy podchodów i gier, w których uczestnicy wcielają się w wymyślone postacie.

Skąd wziąć inspiracje? Pomyślcie, czy w Waszym mieście wydarzyło się coś ciekawego, inspirującego, co mogłoby stanowić tło wydarzeń. Później zaplanujcie swoją grę, biorąc pod uwagę wszystkie uliczki i inne ciekawe punkty na mapie. Zaplanujcie trasę, jaką będzie trzeba pokonać i zadania, które będzie trzeba rozwiązać podczas gry. Pamiętajcie, żeby wyposażyć każdego w mapę oraz we wskazówki, jak przejść dane zadanie - nie mogą być zbyt skomplikowane, w końcu ma być to dobra zabawa, prawda? :) Stwórzcie zasady, które będą obowiązywały podczas gry. Niech każdy ich przestrzega! :) Pamiętajcie o nagrodach - dobrze byłoby nagrodzić współzawodników. My ze swojej strony proponujemy świeżo upieczone bułeczki, posmarowane Smakowitą ;) Co Wy na to?

Czy u Was w mieście organizuje się gry miejskie? Jeśli nie, to może warto zorganizować taką zabawę samodzielnie? ;) Spróbujcie! To doskonała okazja, by spędzić czas z najbliższymi – dziećmi, rodziną i przyjaciółmi. Gry miejskie są nie tylko świetną rozrywką, ale także wzmacniają więzi między uczestnikami oraz rozwijają wyobraźnię. A w dodatku dzięki grze zwykłe poznawanie okolicy może stać się prawdziwą przygodą! :)

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: