Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Dzień pełen energii

Wszyscy wiemy, że pozytywny poranek bardzo dobrze wpływa na dalszą część dnia! Warto więc wyrobić w sobie kilka nawyków, dzięki którym poranne wstawanie będzie dla nas przyjemnością, a do codziennych obowiązków zabierzemy się szybko i z chęcią :)

Przede wszystkim na samym początku dobrze jest się pozytywnie nastroić. Więc jeżeli potrzebujemy porannej pobudki w postaci budzika z telefonu, to ustawmy w nim sympatyczną muzykę, która przyjemnie wybudzi nas ze snu :) Może macie swoje ulubione dźwięki, przy których łatwiej Wam się wstaje z łóżka?

Poranna aktywność fizyczna jest zachwalana przez mnóstwo osób - wiemy, jak ciężko się do niej przekonać, jednak efekty na pewno zrekompensują Wam wysiłki! :) Kilka przysiadów, spacer, czy krótki bieg oczyści umysł, dotleni organizm i pozwoli spojrzeć z innej perspektywy na wyzwania, które przynosi dzień :)

Szybki prysznic to coś, co zdecydowanie dodaje energii do działania! Nie powinien być zbyt gorący, raczej chłodny - aby niepotrzebnie nie rozleniwiać organizmu :) Użycie przyjemnie pachnących kosmetyków na pewno wprowadzi Was w dobry nastrój :)

Czy są wśród nas miłośnicy kawy? To dobry moment na chwilę relaksu i zaplanowanie dnia z kubkiem kawy. Jeśli jednak nie jesteście jej zwolennikami, wybierzcie raczej szklankę wody z cytryną lub kubek zielonej herbaty. Pamiętajcie tylko, żeby nie parzyć jej zbyt długo - 2-3 minuty wystarczą, tak przygotowana herbata zawiera kofeinę, która doda energii do działania :)

Na końcu przechodzimy do pysznego śniadania - niech każdy przygotuje to, co lubi najbardziej. Śniadanie to podstawa i posiłek, od którego zależy duża część dnia - warto, aby było pyszne i dało dużo energii :) Może będzie to właśnie ulubione, upieczone poprzedniego dnia pieczywo, albo przygotowane kanapki z dodatkiem Smakowitej i innymi, ulubionymi składnikami? :) Warto również pomyśleć o drugim śniadaniu i wziąć coś ze sobą na drogę.

A Wy, jakie macie swoje sposoby na pełne energii rozpoczęcie poranka? :)

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: