Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Chlebowscy szusują

Rodzinka Chlebowskich nie mogła przepuścić takiej okazji. Kiedy tylko w górach spadło dość śniegu, natychmiast spakowali się i wybrali na podbój stoków. Pan Chlebowski i Pani Chlebowska szusowali jeszcze w dzieciństwie i pasję do białego szaleństwa zaszczepili swoim dzieciom.

Piętka była prawdziwą mistrzynią nart, Piętek wyczyniał cuda na desce snowboardowej. Cała Rodzinka jeszcze w piątek wyruszyła w podróż, w sobotę rano stali już pod wyciągiem narciarskim. Pani Chlebowska nie zapomniała oczywiście o sycącym śniadaniu, ale Piętek kończył swoje kanapki ze Smakowitą w biegu. Tak bardzo nie mógł doczekać się dzisiejszych atrakcji.

Rodzinka stojąc na szczycie stoku wyglądała jak profesjonalny zespół. Mieli na sobie ciepłe kurtki, kaski i gogle. Stok był długi i łagodny. Pierwsza w dół ruszyła Piętka, zostawiając za sobą kręty ślad na śniegu. Za córką pojechała mama. - Teraz moja kolej! - Piętek miał zaciętą minę. Na ten moment czekał cały rok. “Zjechał jak olimpijczyk”, pomyślał dumny tata, który po chwili był już na dole z całą Rodzinką.

Pani Chlebowska tylko czekała na ten moment. Przygotowała z dziećmi zasadzkę i zasypała Pana Chlebowskiego śnieżkami. Tata bronił się dzielnie, ale nie miał szans wobec liczebnej przewagi. - Poddaję się! - krzyczał, śmiejąc się do rozpuku. Pan Chlebowski cały pokryty był śniegiem.

Ze śmiechu nie mogła także wytrzymać Piętka. - Co Cię tak bawi, Kochanie? - dopytywała Pani Chlebowska. - Tata… - dziewczynka chichocząc, nie mogła wydusić z siebie słowa. - Tata… wygląda… jak… prawdziwy bałwan!

A czy Wy spędzacie zimę na stoku?

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl