Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Chlebowscy idą do kina

Rodzinka Chlebowskich wybrała się w komplecie do kina. Już od przekroczenia progu dzieci nie mogły ukryć radości, biegając od jednego do drugiego filmowego plakatu. Piętka i Piętek z uśmiechami na buziach przyglądali się animowanym zwierzakom, rozpędzonym samochodom czy kartonowym figurom ich ulubionych aktorów, których zdjęcia rozwieszono między kinowymi salami.

- Dzieci! – zawołał pociechy Pan Chlebowski. Piętka i Piętek już po chwili stali razem z rodzicami przed kasą. – Na jaki film idziemy? - Na przygodowy! – odpowiedział Piętek. – Na bajkę! – krzyknęła Piętka. - W takim razie, Kochanie, zabierzmy ich na przygodową bajkę - Pani Chlebowska zaproponowała swojemu mężowi.

Rodzinka zasiadła na wygodnych fotelach, dzieci od razu założyły okulary 3D. - Niesamowite! - krzyknął zachwycony Piętek. - Super! - zawtórowała mu siostra. Ale nie tylko dzieci nie mogły się nadziwić bohaterom, którzy wydawali się wychodzić z ekranu i krajobrazom, które zdawały się naprawdę rozpościerać przed oczami Chlebowskich. - Jak żyję, czegoś takiego nie widziałam! - stwierdziła radośnie Pani Chlebowska. - Ja też! - odpowiedział jej głos męża.

Już po seansie, dzieci nie mogły powstrzymać się od przekonywania siebie nawzajem, który bohater był najfajniejszy. - Zdecydowanie czarodziejka. Przecież mogła wyczarować, co tylko chciała! - tłumaczył Piętek. - A rycerz? Był taki odważny! - odpowiedziała mu Piętka. - Nie zapominajcie też o mądrym królu - do rozmowy włączyła się Pani Chlebowska.

- I jego pracowitym kucharzu! - zaskoczył wszystkich Pan Chlebowski, trzymając ręce za plecami. - Tato, przecież tam nie było żadnego kucharza! - zaśmiał się Piętek. - Ale tu jest - uśmiechnął się znacząco Pan Chlebowski, wyciągając ramiona przed siebie. W dłoniach trzymał pyszne kanapki ze Smakowitą dla całej rodziny.

Kiedy ostatnio wybraliście się ze swoimi pociechami do kina?

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl