Newsletter
Dziękujemy za rejestrację w newsletterze.
Wkrótce otrzymasz od nas pierwsze wiadomości
Podany email już istnieje w naszej bazie.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Nie umknie Ci już żaden ciekawy przepis! Nasz smakowity newsletter
to regularna porcja wpisów z bloga, które zaspokoją Twój głód
kulinarnych inspiracji. Wystarczy, że podasz swoje imię i adres e-mail:
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj swoje imię.
Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa
Zgoda na przetwarzania danych jest obowiązkowa
Trwa zapisywanie...
Mecz piłkarski i wycieczka na stadion

Rodzinka Chlebowskich wybrała się wspólnie na mecz polskiej reprezentacji. Wszyscy byli wystrojeni w narodowe barwy. Pan Chlebowski miał na sobie drużynową koszulkę, dzieci – szaliki i czapki, Pani Chlebowska – umalowane na biało-czerwono policzki. Piętek i Piętka z radością oczekiwali wejścia na stadion. Po raz pierwszy mieli zobaczyć na żywo polskich piłkarzy!

- Kochani, co Wam przypomina ten stadion? – zapytała dzieci Pani Chlebowska. – To jest wielki wiklinowy koszyk! – odpowiedziała Piętka. – A wiecie, kiedy go zbudowano? – Pan Chlebowski kontynuował zabawę w zgadywanki. – Na Mistrzostwa Europy! – krzyknął Piętek.

- Zgadza się, Skarbie – Mama pochwaliła synka. Kilka minut później cała Rodzinka zasiadła na trybunach. Rozemocjonowane dzieci nie mogły usiedzieć na krzesełkach. Kiedy sędzia odgwizdał początek spotkania, Chlebowscy zaczęli na stojąco dopingować polskich piłkarzy.

Po każdej bramce Piętek i Piętka skakali i klaskali, krzycząc przy tym: „Gol! Gol!”. Po zwycięskim spotkaniu rozpromieniona Rodzinka opuszczała stadion.

- Nie wiedziałem, że kibicowanie może być takie męczące – powiedział Piętek. – Ale dobrze się bawiłeś? – zapytała Pani Chlebowska. – Piłkastycznie! – odpowiedział chłopiec, uśmiechnięty od ucha do ucha.

A Wy, kiedy ostatnio wybraliście się z pociechami na mecz?

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis:

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl