Wiosna z odrobiną ruchu

Zima się skończyła, a wraz z zimą kończą się wymówki. Najwyższy czas się nieco rozruszać – na rozgrzewkę proponujemy kilka inspiracji, które pomogą Wam aktywnie powitać wiosnę :) Uwaga: po porządnym wysiłku można zgłodnieć, więc miejcie w pogotowiu dobre pieczywo i Smakowitą!

Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszy się bieganie. I słusznie, bo to bardzo przystępna forma aktywności fizycznej. Wystarczy para dobrze dopasowanych butów, odrobina zapału i można zaczynać.

Niepozorne freesby potrafi sprawić naprawdę dużo frajdy. Złapanie dobrze wymierzonego rzutu potrafi być wyzwaniem, przy którym można się nieźle nagimnastykować. Freesby świetnie sprawdza się także w zabawach z czworonożnymi pupilami – dla każdego psa gonitwa za szybującym dyskiem to nie lada gratka.

Bardzo miłą formą aktywnego spędzania czasu jest też rodzinna wycieczka. rowerowa. Wyciągnijcie jednoślady z garażu, do plecaka zapakujcie pyszne kanapki ze Smakowitą i w drogę! Jest tyle wspaniałych miejsc do odwiedzenia - kto wie, może znajdziecie jakiś prawdziwie magiczny zakątek? :)

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: