Proste sposoby na słodkie walentynki

Żeby umilić dzień drugiej połówce nie potrzeba wiele. Czasem wystarczy coś prostego, by uśmiech rozjaśnił twarz ukochanej osoby:

Walentynkowy poranek zacznijcie od wspólnego śniadania w łóżku. Aromatyczna kawa i pachnące, jeszcze ciepłe pieczywo w towarzystwie Waszych ulubionych dodatków na pewno sprawi, że ten dzień stanie się bardziej wyjątkowy :)

W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o wyrażaniu swoich uczuć, a wystarczą przecież dwa słowa. Wieczorem umieść w kieszeni płaszcza swojej drugiej połowy karteczkę z napisem “Kocham Cię”. Gdy znajdzie ją następnego dnia z pewnością będzie to bardzo miła niespodzianka.

Nie macie siły na wieczorny wypad? Nic nie szkodzi! Obecnie furorę na całym świecie robi pojęcie hygge, oznaczające po prostu „radość z prostych przyjemności”. Wieczór z najbliższą osobą, w dłoniach kubek gorącej czekolady i słodkie bułeczki – brzmi błogo, prawda?

Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasze walentynkowe inspiracje :) I pamiętajcie: Dzień Zakochanych jest raz w roku, ale okazywać uczucia warto zawsze!

Wasze komentarze:

Napisz komentarz:

Oceń przepis: